Rama “kërcënon” administratën: Çdo qytetar ka forcën t’ju largojë nga puna!

0
513

Nga Korça, kreu i mazhorancës, Edi Rama ka folur për platformën e Bashkëqeverisjes.

Rama falenderoi të pranishmit duke kujtuar këtu se prania e tyre tregon se problemi u është zgjidhur.

“Ky ndryshim rrënjësor është ura e ngritur mes atij dhe qeverisë. Janë 462 raste pë masa, apo largime nga puna për personat jo përgjegjës. Çdo qytetar ka fuqinë e pushtetit. Çdo qytetar, sado më i humburi të jetë ka forcën të të largojë nga puna.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here