Zjarr i madh në Finiq

0
500

Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë fshatin Mesopotam të Bashkisë së Finiqit gjatë natës.

Mësohet se zjarri është në afërsi të fshatit duke krijuar kështu edhe rrezik për shtëpitë e banorëve përreth.

Për të bërë të mundur shuarjen e flakëve në vendngjarje kanë shkuar shërbimet zjarrfikëse të Finiqit, Sarandës dhe Delivinës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here