Krizë dhe vuajtje, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi për ditë të këqija

0
545

“Dielli do jetë në katërkëndësh me Saturnin. Dielli eshte i dobet por do kerkoj bashkepunim, marredhenie, lidhje e martesa duke marre parasysh qe individi nuk ka fuqi apo nuk mund te shquhet sot individualisht. Saturni eshte shume i fuqishem dhe kerkon pushtet e dominance. Eshte e shkuara, e tashmja dhe e ardhmja. Vepron ne tre menyrat e shprehjes njerezore ne kohe, vend dhe hapesire. Vendos kushte dhe kerkese llogarie. Eshte i akullt dhe normalisht ne keto vite marredheniesh njerezore te veshtira i ka ftohur shume. Sot do perballemi me kriza ne marredhenie me pervoja por edhe me vuajtje karmike apo mesime karmike qe vijne nga Saturni. Vetem ata qe durrojne kembengulin dhe kane diturine e duhur do kapercejne pragun e krizes”, njofton Meri. Më poshtë parashikimi për çdo shenjë horoskopi.

Dashi

Sot do beheni bashkepunues dhe tolerante mjafton kjo te mos jete nje fallsitet dhe realiteti tju nxjerr bllof

Demi

Sot duhet te ndyshoni kushtet e punes ose dikush tjeter do ta bej per ju dhe kjo nuk do ju pelqej

Binjaket

Ne diten e sotme do percakrohet nese ne nje lidhje sentimentale jeni me zemer apo me interes dhe rezultati mund tju surprizoj

Gaforrja

Ka nje moment ku do sqarohet ne jeni familjar i dashur apo karrierist i thekur dhe gjithe jeten tuaj keni dashur vetem veten

Luani

Sot do degjoni me veshet tuaja cfarre thone per ju dhe cfarre planesh kane per ju Mjafton te mos jeni vone per te shpetuar

Virgjeresha

Bashkepunimeve duhet tu jepni jo rol shpirteror por comercial Rolin shpirteror ruajeni per marredheniet intime

Peshorja

Mund te dalin jashte loje sot deshirat dhe rregullat tuaja qe u fryjezoni te tjerevenese ju vet nuk i keni zbatuar si duhet ne jeten tuaj

Akrepi
Cdo pasiguri apo kompromis qe te beni me veten nuk garanton ne realitet rregullat e lojes dhe forcen e vendosmerine qe duhet te tregoni

Shigjetari

Nuk ka dyshim qe ne qellime te jeni grup dhe ne fitime te jeni individual Kujdes se sot grupi ju prish pune nese nuk i ndani fitime

Bricjapi
Cdo pushtet eshte i fuqishem nese nuk ndahet per ju Do perpiqeni te zhdukni kundershtaret e pushtetit tuaj

Ujori
Nje mik i mire dhe i forte per ju sot do jete me me vlere se 100 te tille qe vijne verdall ne emer te suksesit

Peshqit
Nese perballeni me peshkaqene sot mund te fitoni kohe duke flertuar me ata por sidoqofte ata do fusin doren ne xhepin apo zemren tuaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here