Shefi pervers ia fut duart puntores së tij (Video)

0
567

Thashethemet që shefat bëjnë “dallavere” me sekretaret në punë i kemi dëgjuar gjithmonë. Por, kjo video mesa duket e provon këtë gjë.

Në videon e publikuar në Youtube, ku nuk tregohet se në cilin shtet ka ndodhur kjo gjë, duket qartë që shefi i fut duart sekretares së tij. Nga sa kuptohet, vajza e ka futur në kurth eprorin e saj, sepse më vonë ajo dha dorëheqjen nga puna dhe dorëzoi regjistrimin në Gjykatë duke kërkuar dëmshpërblim.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj