Maria Garcia, sekreti i formës së mirë të sulmuesit të Lazios

0
374

Me golat e tij, Caicedo ka ringritur Lazion dhe duket se sekreti i formës së tij të mirë është… bashkëshortja.

Modelja Maria Garcia, siç shihet në profilin e saj në Instagram, ka “të dhëna” shumë të mira.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj