Fillon dimri në vend, qyteti verior përfshihet nga një stuhi e fuqishme

0
438

Një stuhi e fortë kanë përfshirë rajonin e Kukës mesditën e kësaj të hëne.Siç shikoni dhe nga pamjet ajo ka tronditur banorët të cilëve iu është shkëputur edhe energjia elektrike.Qyteti dhe fshatrat përreth kanë mbetur pa drita.Nga raportimet e deritnashme thuhet se shumë dëme materiale, janë thyer pemë, por janë dëmtuar edhe biznese apo banesa në zonat periferike.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj