Dhunë barbare ndaj biznesmenit, pronari i Big Bite akuzon vëllain: Më ka kërcënuar edhe me jetë

0
425

Andrea Zogo, pronari i rrjetit të Fast Food-eve Big Bite flet nga shtrati i spitalit dhe ngre dyshime se personat që e kanë dhunuar kanë lidhje me një konflikt që ai ka pasur me vëllain e tij. Konflikti mes tyre duket se e ka zanafillën tek pronat dhe prej një viti siç deklaron Zogo, ata nuk flasin. Ai thotë se ka marrë edhe më herët kërcënime me jetë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj