IKMT shemb 9 objekte, deputetët e PD zbarkojnë në Jalë

0
539

Ndërkohë që në Jalë, IMKT vijon aksionin për shembjen e ndërtimeve pa leje, aksion që po shoqërohet me përplasje mes banorëve dhe policisë, deputetët e PD të Vlorës janë nisur drejt jugut në mbështetje të banorëve.

PD njofton se “deputetët Nada Mecorapaj dhe Agron Shehaj do të jenë në Jal kundër prishjes së banesave të banorëve për interesa të klientëve të Ramës”.

Ndërkohë PD dënon qëndrimin e Edi Ramës kundër interesit të banorëve të Jalës në favor të interesave të tij private.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here