E vranë për një karikues telefoni, ja ç’ndodhi në gjykatë gjatë seancës për 2 autorët

0
526

Bie kërkesa për gjykim të shkurtuar për dy kushërinjtë, Dejvi dhe Eugen Bitraj të cilët akuzohen për vrasjen e Marvi Mihalit.

Mësohet se gjykata po ashtu ka rrëzuar sot kërkesën për veçim të çështjes nga vëllezërit Kridens dhe Marsel Allës. Sipas Gjykatës, gjykimi i shkurtuar do ta dëmtonte çështjen. Marvi Mihali u vra pas sherrit per nje karikues telefoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here