Zjarri rrezikon të përfshijë kurorën e gjelbër në Velipojë

0
470

Flakët e zjarrit kanë përfshirë një sipërfaqe kallamishte në fshatin Ccas të Velipojës.

Zjarri ndodhet jashtë shtëpive të banimit, por rrezikon kurorën e gjelbër të Velipojës e cila është shpallur zonë e mbrojtur

Punonjësit e ADZM dhe shërbimi zjarrfikës po punojnë për vënien e zjarrit nën kontroll.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here