Shkuan të punonin në puset e naftës dhe përfundojnë në spital, ja çfarë u ndodhi dy burrave nga Patosi

0
440

Dy punonjës të një kompanie nafte në Delvinë kanë përfunduar në spital në rrethana ende misterioze.Sipas njoftimit të policisë Delvinë, ngjarja ka ndodhur dje kur gjatë punës në puset e naftës të një kompanie, shtetasit H.M., 62 vjeç dhe M.P., 26 vjeç, banues në Patos, Fier, nuk janë ndjerë mirë nga ana shëndetësore. Ata janë shoqëruar në spital për ndihmë mjekësore.

Nuk dihet ende se çfarë komplikacionesh kanë shfaqur dy punonjësit që punonin në puset e naftës jashtë qytetit të Delvinës prej disa muajsh. Policia ka nisur hetimet dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here