Ekspertja habit me deklaratën: Nëse burri ju rreh, duhet se s’bën t’i puthni këmbët!

0
483

Një deklaratë e një eksperteje martesash ka shkaktuar debat të madh në Iran duke detyruar televizionin që të fshijë emisionin ku u transmetua.

Bëhet fjalë për një eksperte martesash e cila në emision është shprehur se gratë duhet t’i puthin këmbët burrave edhe nëse ata janë të droguar apo i rrahin.

Ajo tha:

Një të premte në mbrëmje, kur burri juaj të jetë duke pushuar në divan, vendosni një legen poshtë këmbëve të tyre. Ngadalë, bëjini një masazh këmbëve, thajini me një peshqir, dhe në fund puthini këmbët e tyre. Një trajtim i tillë me ujë me trëndafila, kripë, ose qumësht do i mbajë burrat tuaj të karikuar për një muaj”

Televizioni është detyruar të fshijë emisionin, ndërsa deklarata e saj është ironizuar së shumti në mediat sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here