Grabitet pronari i një pike këmbimi valutor në Vlorë

0
631

Pronari i një pike të këmbimit valutor në qytetin e Vlorës, ka rënë pre e grabitësve mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Lagjen “Bashkimi” të qytetit brgdetar rreth orës 22:00.

Mësohet se fillimisht dy persona e kanmë sulmuar pronarin e Exchange, dhe më pas e kanë grabitur.

Ende nuk dihet shuma e parave të vjedhura, ndërsa hetimet e policisë do të hedhin më shumë dritë mbi ngjarjen

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here