“Përballja televizive” Rama -Berisha, ja kush “thyeu rekord” shikueshmërie mbrëmë

0
568

Mbrëmjen e djeshme Edi Rama dhe Sali Berisha kanë patur një “përballje” televizive. Kryeministri ka qenë  në një intervistë me Eni Vasilin, e ndërsa ish-kryeministri në intervistë me Blendi Fevziun.

Njëherazi të dy politikanët ishin live dhe në Facebook, ku duket se Berisha ka një numër shumë të lartë shikueshmërie se Rama.
Të kapur në minutën 26 dhe 27 pas fillimit të intervistës, Berisha numëron 7 mijë e 200 ndjekës, ndërsa Rama 2 mijë e 400 ndjekës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here