Iannone ku po shkon? Belen zhvishet sërish

0
616

Rodriguez çmend pasuesit, piloti përgatitet për Misano

Belen Rodriguez e gjitha e zhveshur. Showgirl paraqet një tjetër foto provokative pa veshje dhe i dashuri Andrea Iannone është lënë për ti bërë një dush të ftohtë, madje shumë të ftohtë. Për pilotin, një sesion krioterapie për garat, pasi ishte në Romë për t’u takuar me Papa Françeskun. Ajo, megjithatë, po lufton me ditët e para të shkollës në Santiago dhe paraqitje shumë te nxehtë, pavarësisht ajrit të shtatorit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here