Panuçi paditi ish-presidentin se e quajti sharlatan, reagon Nishani

0
456

Ne nje prononcim per Gazeten “Panorama Sport” ish-presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishanin dha një përgjigje formale, por me mesazh të qartë për Panuçin: “Nuk e kam lexuar padinë dhe nuk më thotë gjë njoftimi që është publikuar në media. Megjithatë, unë do ta ndjek padinë dhe procesin gjyqësor”, deklaroi ish-kreu i shtetit

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj