Horoskopi për ditën e sotme, 20 janar 2019

Dashi 20 janari mund të jetë një ditë trishtuese për të lindurit e kësaj shenje. Kjo për shkak të problemeve sentimentale që miqtë apo të...

Horoskopi për ditën e sotme, 5 dhjetor 2018

Dashi Personat e shenjës së Dashit duhet të përpiqen të gjejnë kompromis. Ka gjasa të përballeni me probleme në punë. Për t’i shmangur ato, bëni...

Horoskopi për ditën e sotme, 5 shkurt 2019

Dashi Afrimi me dikë tjetër është një ndjesi shumë e dobishme për ju tani, por gjithashtu mund të ndikojë...

Horoskopi për ditën e sotme, 19 shkurt 2019

Dashi Do kaloni momente mjaft emocionuese pranë partnerit të zemrës dhe nuk do doni te ndaheni prej tij. Financat...

Horoskopi për ditën e sotme, 23 tetor 2018

Dashi Do të kaloni kohë duke kryer aktivitete sportive për të mbajtur trupin në formë. Duhet të mendoni për të realizuar disa ndryshime në arredimin...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 mars 2019

Dashi Shqetësimet për paratë do të fillojnë të zhduken ndërsa kuptoni se nëse vazhdoni të jeni në këtë rrugë,...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 shtator 2018

Dashi Njerëzit përreth jush do t’ju kërkojnë shumë, por mos premtoni më shumë seç keni mundësi. Mos u stresoni vetëm për të kënaqur të tjerët....

Horoskopi për ditën e sotme, 24 maj 2019

Dashi Mos mendoni rreth planeve të pamundura, pasi mund të vini në rrezik kohën dhe paratë. Nëse mund ta menaxhoni këtë, gjithçka do të shkojë...

Horoskopi për ditën e sotme, 1 shkurt 2019

Dashi Tregohuni të vëmendshëm ndaj çdo situate. Ka gjasa të përballeni me telashe në biznes ose karrierë. Në pjesën më të madhe të rasteve do...

Horoskopi për ditën e sotme, 7 tetor 2018

Dashi Nuk duhet të lini që t’ju ikë nga duart kjo mundësi, ndaj mos e kurseni ndihmën e bashkëpunëtorëve tuaj. Duhet të shikoni me më...

ME TE LEXUARAT

Cashbook Finance, kompania e parë shqiptare “fintech” hyn në tregun britanik!

Cashbook Finance është një firmë Financimi Faturash dhe Faktoringu e themeluar në përputhje me Autoritetin e Mbikqyrjes Financiare (Financial Counduct Authority) në...

Taulant Muka plas bombën, publikon faktet/ Monika Kryemadhi me doktoraturë plagjiaturë

Ish-zëvendës ministri i Arsimit Taulant Muka gjatë një komunikimi live në rrjetet sociale tha se edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...

Artan Hoxha flet për aftësinë e pazakontë të Klement Balilit

Artan Hoxha, gazetari i njohur investigativ ka intervistuar pak para vendimit për t’u vetëdorëzuar në polici, Klement Balilin. Sipas...

Nga biznesi i hotelerisë tek shpenzimet e luksit, ja kush është i fejuari i...

Elvana Gjata është fejuar me biznesmenin nga Tirana, Ervin Mata që prej dy vitesh. Këngëtarja e njohur ka zyrtarizuar lidhjen e saj dyvjeçare në fshehtësi...

Artan Fuga ndez protestën e studentëve, ja çfarë paralajmëron për në mbrëmje

Akademiku Artan Fuga ka reaguar sërish lidhur me protestën e studentëve, e cila sot shënon ditën e pestë të zhvillimit para Ministrisë së Arsimit.Akademiku...