https://urbanlajme.net/2023/09/22/berisha-reagon-ashper-ndaj-shba-pas-deklarates-per-non-graten-lejoi-ramen-te-drejtoje-keshillin-e-sigurimit-edhe-pse-eshte-nen-hetim/

0
39

Shtyhet sërish gjyqi për Fatmir Mediun lidhur me çështjen Gërdeci është shtyrë përsëri.

SPAK ka kërkuar edhe 52 dëshmitarë, ndër to edhe Aldo Bumçi dhe Shkëlzen Berisha. Seanca e radhës do të mbahet më 29 shtator.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here