Lirimi nga burgu, vjen reagimi i parë i Saimir Tahirit

0
44

Ish-ministri Saimir Tahiri ka reaguar për herë të parë pas lirimit qelia ditën e sotme.

Në një postim që ka bërë në rrjetet social, ai shkruan se do të vazhdojë të kërkojë drejtësinë ashtu siç ka bërë deri më sot.

Reagimi i plotë:

Do vazhdoj te kerkoj drejtesine, sic kam bere deri me sot.
Te falenderoj me zemer ty qe ke besuar gjithmone te gjithcka jam e kam bere une!
Faleminderit dhe ty qe ke genjyer gjithmone, duke me kujtuar cmimin e te vertetes.
Pata mundesi te njihja padrejtesine perballe. Tani kam mundesine te kerkoje te drejten pa kursim!
Faleminderit pamase te gjithe!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here