Çfarë ndodhi me ish-banoren e BBV? Rusia ‘bllokon’ Jori Dellin

0
44

Jori Delli është shumë aktive në rrjete sociale, duke postuar nga jeta e saj e përditshme dhe bashkëpunimet e saj në projekte. Ama ditën e sotme Jori i ka habitur të gjithë, pasi i ka ndodhur diçka e papritur. Një video në Instagramin e saj duket se është bllokuar nga Rusia dhe nuk mund të shikohet në rrjetet sociale të atij vendi. Jori e ka ndarë me ne njoftimin dhe ka shkruar:

Pas mbarimit të “BBV” Krist Aliaj dhe Jori Delli janë takuar shpesh herë me njëri-tjetrin dhe këtë na e kanë treguar me postimet e tyre në rrjete sociale aq sa mes tyre aludohej se mund të kishin diçka më shumë se thjesht miqësi. Ama së fundmi Jori u ka dhënë një përgjigje këtyre thashethemeve duke postuar në Instastory një mesazh të një ndjekësi, icili ka thënë se ata duken si shokë me benefite dhe Jori i ka dhënë një përgjigje.

Çfarë ndodhi me ish-banoren e BBV? Rusia 'bllokon' Jori

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here