Lëkundje të forta tërmeti ndjehen sërish në Shqipëri. Magnituda dhe epiqendra

0
88

Tërmet në vend. Lëkundje tërmeti janë regjistruar ditën e sotme në Korçë. Sipas të dhënave të EMSC, tërmeti ishte me magnitudë 3.5 e shkallës Rihter.

Lëkundje të forta tërmeti ndjehen sërish në

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here