“Me mua nuk keni shans”/ Personazhi i njohur televiziv nxjerr bisedat dhe plas akuzat e rënda, çfarë i kërkon Jul Deda për ta punësuar (VIDEO)

0
216

Pas pjesëmarrjes në emisionin “Love Story”, Marinla Hysa bëri bujë të madhe me videot në TikTok ku akuzat për personazhet publik ishin ndët më të fortat të thëna publikisht.

Qëllimi i saj në këto video ka qenë që t’i nxjerrë keq personazhet VIP, duke i ironizuar apo zbuluar sekrete.

Pas këtyre videove virale Marinela u shfaq e penduar duke kërkuar publikisht falje. Por duket se ajo i është rikthyer sërish këtyre akuzave dhe së fundmi ka publikuar bisedat me personazhe të ndryshme e mes tyre edhe Jul Deda.

"Me mua nuk keni shans"/ Personazhi i njohur televiziv nxjerr bisedat

Ajo pretendon se aktori i humorit e ka ngacmuar ne kembim te vendit te punes e madje ajo e kalon në personale duke u shprehur se aktori ka nisur pune vetem fale babit te tij.

"Me mua nuk keni shans"/ Personazhi i njohur televiziv nxjerr bisedat

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here