Ndryshon sërish euro dhe dollari, ja me sa lek këmbehen sot monedhat e huaja

0
75

Dollari amerikan është blerë sot me 113.5 lekë dhe është shitur me 114.8 lekë, duke shënuar rritje në krahasim me një ditë më parë.

Monedha evropiane Euro blihet sot me 116.2 lekë dhe shitet me 117.1 lekë, duke shënuar një rritje të lehtë krahasuar me datën 2 gusht.

Ndërsa Paundi britanik nuk ka pësuar shume ndryshime me një ditë më parë.

Ai sot blihet me 137.7 lekë dhe shitet me 139.3 lekë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj