Saimir Tahiri filmohet në hollin e Drejtorisë së Policisë, shihni se çfarë po ndodh me ish-ministrin

0
155

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri do ta kalojë natën e sotme në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, për tu transferuar më pas në qelitë e paraburgimit të burgut 313.

I shoqëruar nga avokati i tij Maks Haxhi, Tahiri është filmuar në hollin e Drejtorisë së Tiranës. Me kurriz nga rruga dhe pa pranga në duar ish-ministri shihet në pritje të procedurave që do të ndiqen për të.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj