Partia Socialiste zbulon emrin: Ja kush do të kandidojë në bashkinë e Lushnjës

0
131

Partia Socialiste ka zgjedhur Eriselda Sefën kandidate për kryetare në bashkinë  e Lushnjës.

PS: Në përfundim të procesit të konsultimit me strukturat e partisë dhe pas sondazheve të kryera, Kryesia e Partisë Socialiste është dakordësuar për propozimin e Eriselda Sefes si kandidate për Bashkinë e Lushnjës në zgjedhjet e pjesshme të datës 6 Mars. Kandidatura e Sefes garantoi mbështetjen më të madhe nga strukturat dhe pëlqimin më të lartë në sondazhet e kryera. Sefa aktualisht mban detyrën e kryetares së komanduar në këtë bashki.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj