Çfarë ndryshimi! 8 vite më parë pjesë e videoklipit të reperit të njohur shqiptar, s’do ta njihni moderatoren e njohur, Einxhel Shkira (PAMJET)

0
13

Einxhel Shkira u bë më e njohur me hyrjen e saj në Big Brother VIP. Ajo ka tërhequr vëmendjen me karakterin e saj dhe konsiderohet si një ndër konkurrentet më të forta që synon finalen. Por së fundmi ka qarkulluar në rrjet një video ku shihet se moderatorja ka qenë pjesë e një klipi të Noizy-t.

(VIDEO) Çfarë ndryshimi! 8 vite më parë pjesë e

Bëhet fjalë për këngën “Ata nuk e dinë”. Kënga në bashkëpunim me Encën ka protagoniste Einxhel, e cila është publikuar në vitin 2014. Kujtojmë që moderatorja ka nisur një romancë me konkurrentin tjetër, Dj Dagz. Ajo u rikthye në Big Brother puntatën e kaluar që kaloi falë biletës së kthimit.

(VIDEO) Çfarë ndryshimi! 8 vite më parë pjesë e
(VIDEO) Çfarë ndryshimi! 8 vite më parë pjesë e

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj