Si do të reagojë Bora kur ta shikojë këtë? Donaldi dhe konkurrentja e ‘Big Brother VIP’ përfundojnë në dush bashkë, nuk mungojnë momentet e ëmbla mes tyre

0
70

Donaldi ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit për raportin e tij me Beatrixën dhe veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime.

Afrimiteti i tyre është komentuar shumë dhe nga banorët, madje ditën e djeshme Antonela iu tha “pëlqeheni ju të dy”.

Madje mbrëmjen e djeshme Beatrix dhe Donaldi kanë përfunduar duke bërë dush bashkë, ku nuk kanë munguar as aty prekjet e flirtimet.

Ndërkohë Semi e ftuar në “Big Brother Fun Club” u shpreh se mes tyre s’ka asgjë dhe ishte e sigurt për këtë. Po Bora çfarë mendon?

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj