Nxehet sherri/ Bearti nuk i la gjë pa nxjerrë, reagon e revoltuar Tea dhe i përgjigjet me të njëjtën ‘monedhë’: Hipokrit, po shantazhon

0
31

Mbrëmjen e djeshme Bearti reagoi pas rrëfimit të Teas për ndarjen e tyre dhe pranoi se vërtetë ai ka qenë xheloz, por ajo i ka dhënë shkas për këtë.

Bearti shprehej se Tea e ka bërë gjithçka për vëmendje ndërsa ai ka bërë shumë për të duke e pritur 3 muaj.

Pas tij ka reaguar edhe Tea, e cila i përmend përfitimet personale dhe shantazhet.

“Ajo 3.99 euro nuk është vetëm për mua, është e personit dhe e kompanisë që ka aplikacionin. Është hipokrizi të më akuzosh për përfitime personale, kur je ti që bëre profilin privat për të marrë followers më tepër dhe je ti që po përdor stilin e Arjon Lulit për të shantazhuar me countdown, gjithsesi paç fat”, i thotë Tea Beartit në një video që më pas u fshi nga Instastory.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj