“Ishte i ri dhe kishte shumë para”, Albërije Hadërgjonaj si rrallëherë tregon si e tradhtoi ish-bashkëshorti i saj

0
40

Këngëtarja shqiptare Albërie Hadërgjonaj e ftuar në emisionin ‘NIN’ ka zbuluar detaje te reja nga jeta e saj private.

Ajo e ka pranuar prej kohësh tradhtinë e ish-bashkëshortit, por asnjëherë nuk kishte folur për arsyen e këtij akti.

Këngëtarja ka thënë se ish-bashkëshorti asokohe ishte shumë i ri dhe ka pasur shumë sukses në biznes, dhe padyshim nuk kishte si të mos rrethohej nga vajza të bukura, që mund ‘t’i “prishnin mendjen” në çdo moment.

“Ish-bashkëshorti im pati suksese në biznes dhe ishte shumë i ri, madje bukurosh, sa hyri demokracia në Shqipëri, shqiptaret janë të bukura, kishte para dhe normalisht kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh Albërie Hadërgjonaj.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj