Dafina Zeqiri nuk e fsheh më dashurinë. Pushime romantike në dëborë

0
11

Dafina Zeqiri konfirmon rikthimin me Dj Geek me disa foto mjaft të këndshme të publikuara në Instagram. Siç shihet çifti po kalon disa dië pushime së bashku në mes dëborës. Ata kanë shkrepur edhe dy foto, tek njëra prej të cilave janë duke u puthur.

Nga ana tjetër vetë Geek ka publikuar një video shumë të ëmbël krah Dafinës teksa e përqafon dhe e puth. Dy të dashuruarit duken më të lumtur se kurrë në krahët e njëri-tjetrit.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj