Arrestohet 51-vjeçari, mashtroi një grua dhe i mori 270 mijë euro 4 vite

0
14

Një 51-vjeçar i shpallur në kërkim prej kohësh është arrestuar nga policia e Tiranës. Sipas burimeve zyrtare, specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar bënë ndalimin e shtetasit A. A., 51 vjeç.

Ky shtetas në vitin 2017, me anë të mashtrimit, i ka përvetësuar shumën 270.000 euro, për të cilat nuk i ka lëshuar as faturë tatimore, shtetases S. B.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj