Pas Tiranës, zbulohet cili është qyteti i radhës që do të nisë vaksinimin kundër koronavirusit

0
26

Duke iu referuar informacioneve për mediat, të shtunën do të nisë vaksinimi kundër koronavirusit edhe në qytetin e Vlorës.

Bluzat e Bardha kanë thënë se po shihet mundësia e dy ambienteve, i pari është holli i stadiumit të futbollit Flamurtari dhe një tjetër ambientet është ai i palestrës së basketbollit.

Të parët që do të vaksinohen janë bluzat e bardha.

Po ashtu mësohet se një tjetër qytet ku pritet të nisë vaksinimi pas Tiranës është edhe Shkodra, duke e bërë kështu që të shmanget përqendrimi shumë i madh në kryeqytet.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj