I tha se do e merrte për nuse, shqiptari i martuar mashtron 16-vjeçaren vetëm për…

0
35

Ditën e sotme është publikuar një rast jo i zakonshëm, ku një 30-vjeçar nga fshati Brekoc i Gjakovës, vetëm për të kryer marrëdhënie seksuale me një 16-vjeçare i ka premtuar se do martohej me të dhe kështu ndodhi.

Sipas “Express” adoleshentja pranoi që të kryente marrëdhënie seksuale me 30-vjeçarin, pas premtimit të tij. Ndërkohë, sipas burimeve nga Policia e Kosovës, i dyshuari nuk e kishte mbajtur premtimin, pasi ishte i martuar me dikë tjetër, ndërsa ngjarjen e ka denoncuar në polici nëna e 16-vjeçares.

Gjithashtu, 30-vjeçari dhe vajza kanë pranuar se kanë kryer marrëdhënie seksuale disa herë, me premtimin se i riu do të martohej me adoleshenten. Lidhur me këtë rast, Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se i dyshuari pas intervistimit nga prokurori është liruar.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj