Aksident në Hotolisht të Librazhdit, furgoni përplaset me mjetin

0
18

Dy fëmijë dhe një grua kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të qytetit të Librazhdit, në Hotolisht. Automjeti ku po udhëtonin gruaja dhe dy të miturit është përplasur duke lënë pas tre të plagosur.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur ambulanca për të plagosurit, dhe gruaja me dy fëmijët e saj janë dërguar në spital ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.

Paraprakisht mendohet se shkak për përplasjen e mjeteve është bërë shpejtësia e lartë më të cilën udhëtonin të dyja palët.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj