Përkeqësimi i motit, këto janë lundrimet që do pezullohen nesër nga porti i Durrësit

0
32

Përkeqësimi i motit në detin Adriatik dhe parashikimi i tejzgjatjes së tij ka bërë që të bllokohen lundrimet edhe për ditën e nesërme.

Sipas burimeve nga agjencitë detare edhe për datën 29, ditën e martë,  nuk do të ketë lundrime. Bëhet e ditur se janë anuluar lundrimet, të gjitha hyrjet dhe daljet Durrës-Bari, dhe Bari-Durrës si dhe Ankona-Durres.

Lundrimet do të fillojnë ditën e mërkurë më 30 dhjetor Bari- Durrës (AF FRANCESKA) nisja ora 23 00. Durres-Bari (Aurelia) nisja ora 23.00. Af Klaudia mbërrin nga Ankona ne or137n 11.00. 

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj