E provokoi duke iu kollitur në fytyrë, i moshuari rreh të riun në ashensor

  0
  20

  Një ngjarje e pazakontë është filmuar në SHBA. Video e cila ka bërë xhiron e rrjetin tregon përplasjen mes një të riu dhe një të moshuari.

  Incidenti ka ndodhur në ashensor ku i riu filloi të kollitej përpara të moshuarit.

  Situata e pandemisë  ka vendosur edhe rregulla të reja që kanë ndikuar drejtpërdrejtë në jetën e gjithsecilit, pasi është bërë e detyrueshme që të mbahet maskë në ambiente të hapura dhe mbyllura.Gjendja mes personave është përkeqësuar, pasi i riu ka provokuar me sjelljen duke vazhduar t’i kollitej të moshuarit në fytyrë.

  Por në ashensor ishin tre persona dhe të riut që kollitej i është kërkuar të respektonte protokollin e sigurisë, gjë të cilën ai nuk e ka bërë.

  Madje në një moment siç shihet edhe në video ka hequr maskën dhe i kollitet drejt në fytyrë.Por sapo është hapur dera e ashensorit i moshuari duket se nuk ka mundur të përmbajë veten dhe e ka rrahur djalin.

  PËRGJIGJU

  Shkruani komentin tuaj
  Vendosni emrin tuaj