“Ore me shqeve, boll”/ Menduan se u fikën kamerat, nuk do ta besoni se çfarë ndodhi në takimin e Anës me Arbrin (VIDEO)

0
67

Takimi i Anës dhe Arbrit në ‘Përputhen’ u shoqërua me mjaft të papritura.

Ndërsa të dy ata mendonin se kamerat ishin fikur, edhe nën efektin e verës, u’ çliruan’ disi drejt njeri tjetrit. Mes tyre pati përqafime dhe ngacmime dhe batuta.

“Ore me shqeve, boll”/ Menduan se u fikën kamerat, nuk do ta

Dialogu

Arbri: Hiqi këto

Ana: Lëri ore

Arbri: Po shikoje këtë ambient, a shkojnë këto taka?

Ana: Po shkojnë

Arbri: Jo nuk shkojnë fare

Ana: Ore më lër se më shqeve, ça pate ti? Dua të marr veten, ju lutem më lini

Arbri: Hajde këtu, mos bëj rolin e viktimës kot

Ana: Ti nuk di ça po flet tani, merre xhupin aty e hajde ikim

Arbri: Ta heq fare këtë (zbërthen këmishën)

Ana: Pse e duron të ftohtin? Hajde ikim

“Ore me shqeve, boll”/ Menduan se u fikën kamerat, nuk do ta

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj