Merr flakë piramida në Tiranë/ Ja detajet e para

0
33

Policia ka njoftuar se ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës, ku ka vetëm dëme materiale.

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë/Informacion paraprak.

Më datë 21.11.2020, rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj