Infektohet me koronavirus Koço Kokëdhima dhe bashkeshortja e tij/ Ja si paraqitet gjendja shëndetësore

0
39

Politikani dhe biznesmeni infektohet me Covid-19.

Bashkë me Kokëdhimën është infektuar dhe bashkëshortja e tij

Gjendja shëndetësore e tyre nuk dihet ende. Lajmi bëhet dije nga burime të afërta pranë çiftit.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj