Do hapet COVID 3? Rama me urgjencë drejt QSUT

0
13

Menjëherë pas mbledhjes me drejtuesit politikë të qarqeve në selinë e PS-së, kryeministri Edi Rama është nisur drejt QSUT-së.

Mësohet se ai është takuar me drejtues dhe mjekë lidhur me hapjen e spitalit COVID 3. Vetë ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu tha më herët se spitali i tretë COVID, ish Kirurgjia në QSUT do të hapet kur të ezaurohen të gjitha kapacitetet.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj