Meta kthen në Kuvend ndryshimet kushtetuese të Kodit Zgjedhor

0
21

Kreu i Shtetit Ilir Meta ka kthyer në Kuvend ndryshimet kushtetuese të Kodit Zgjedhor, një veprim ky i paralajmëruar prej tij më herët, duke kërkuar reflektim nga maxhoranca.

Arsyetimi i Presidentit përbëhet nga 82 faqe dhe mund ta lexoni këtu.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj