Dafina Zeqiri sapo lançoi “Zili Zili” dhe e çoi lojën në një tjetër nivel!

0
35

Prej pak kohësh, Dafina Zeqiri kishte lajmëruar fansat e saj se po punonte me një projekt bombë, i cili do të ishte një diss për s’dimë se kë.

“Zili zili” titullohet projekti që po e prisnim me padurim dhe siç kishte thënë Dafina, do të lançohej pa datë dhe orë, për të na e bërë surprizë.

Në fakt, kjo surprizë erdhi vetëm pak minuta më parë për të na e bërë ditën më të bukur!

“Zili zili” është tashmë në Youtube dhe është një diss i fuqishëm të cilin ende s’e kemi marrë vesh me kë e ka.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj