Habit Donald Trump dhe bën premtimin që nuk pritej: Nëse Joe Biden fiton zgjedhjet unë do të …

0
70

Presidenti aktual i SHBA-ve, Donald Trump ka thënë gjatë një tubimi në Georgia se ai mund të largohet nga vendi nëse kandidati i nominuar nga Demokratët, Joe Biden fiton zgjedhjet muajin tjetër.

“Mund ta imagjino nëse unë humbas?”, tha ai të premten. “Unë nuk do të ndihem dhe aq mirë. Ndoshta do më duhet të largohem nga vendi. S’e di”. Shtoi ai.

Trump në mënyrë të përsëritur është tallur me Biden dhe tha se do të ishte e turpshme të humbasësh ndaj ish-nënkryetarit. 

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj