Konkurrentja e ‘Përputhen’ shpërthen në lot

0
67

Fajtoni zbuloi në studion e Përputhen disa episode që nuk janë transmetuar gjatë takimit me Anën.

Ai tha se e vlerëson shumë Anën që e vijoi takimin, përpos lajmit të keq që mori. Ndërsa Ana u shpreh mes lotësh se një person i dashur për të ishte tepër sëmurë, por për fat të mirë gjendja e tij shëndetësore është më e stabilizuar.

Fatjoni: Ana kishte probleme shëndetësore familjare dhe ajo ka qenë duke qarë. Unë i thashë që ik dhe leje takimin, por ajo nuk pranoi, e falenderoj.

Ana: Është një person i dashur për mua. Ishte shumë rëndë dhe tani është më mirë por dëshiroj të bëhet akoma dhe më mirë. Ndërrojmë temë të lutem.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj