Juristja e njohur shqiptare kalon përtej çdo imagjinate, shfaqet e gjitha e zhveshur në vaskë (Video)

0
324

Juristja seksi Redona Koçika publikuar së fundmi në “Instagram” një video mjaft “hot”. Juristja ka pozuar nudo e shtrirë në një vaskë, e cila është e mbushur me ujë dhe e mbuluar me shumë petale trëndafili.

Koçi dukej mjaft seksi, teksa bënte lëvizje joshëse dhe provokuese nën ritmin e këngës “Everything I Ëanted” të Billie Eilish.

Ndërkohë në një moment ndërsa bënte lëvizjet joshëse, juristja seksi nxori nga uji gjoksin e saj bombastik që e mbulonte me duar, duke mos lënë vend për imagjinatën. Zeshkanja seksi gjithmonë guxon me fotot dhe nuk heziton të ekspozojë asetet e saj.

View this post on Instagram

🥀

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj