“Ti s’di ta drejtosh këtë emisionin”/ Fansi e ofendoi, moderatorja e ‘Top Channel’ i kthehet publikisht

0
84

Moderatorja Bora Zemani i është bashkuar këtë vit ‘Top Channel’, ku prezanton emisionin ‘Për’puthen’.

Bora duket se u përshtat shpejt me televizionin e ri dhe mesa kemi parë në rrjetet sociale po e shijon në maksimum eksperiencën në “Për’puthen”.

Por, në çdo fushë ka edhe kritika dhe as moderatorja bukuroshe nuk u ka shpëtuar atyre, pasi shpesh është kritikuar për mosmenaxhim të situatave të ndryshme që lindin në emision.

Së fundmi, një fans ia ka shprehur pakënaqësinë e tij në llogarinë e saj në Instagram, ku Bora ka postuar dy foto shkëputur nga emisioni.

“Më vjen keq, por s’di ta drejtosh këtë emision!”- ka shkruar ndjekësi.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj