Rrëfehet trashëgimtarja e “Top Channel”, tregon si e ka përjetuar…

0
174

Dy ditë më parë, i vogli i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços, Romani, mbushi plot 1 vit nga ardhja e tij në jetë.

Trashëgimtarja e “Top Channel” rrëfen se s’do ta kishte imagjinuar kurrë që do të kishte kaq shumë dashuri edhe për fëmijën e saj të dytë, ndërsa tashmë është në kulmin e lumturisë.

“Të dielën festuam vitin e parë të lindjes së Romkit. Ishte më i lumturi i të gjitha kohërave! Viti i kaluar ishte i mbushur plor me gëzim e aventura, teksa ambientoheshim në një familje me katër persona. Kurrë në 1 milion vjet s’do ta imagjinoja dot 1 vit më parë, sa shumë dashuri do të kisha për fëmijën tim të dytë! Të dua shumë arusho!”- shkruan Sara në postim.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj