Arrestohet politikani i njohur shqiptar/Në pranga dhe zyrtarë të tjerë

0
172

Është arrestuar kryetari i Istogut, Haki Rugova, raporton Kallxo.com Kryetari i Istogut nga radhët e LDK’së, Haki Rugova, bashkë me disa zyrtarë të tjerë të komunës, raportohet se janë arrestuar për keqpërdorime të detyrës zyrtare. Nuk ka ende një reagim nga Policia.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj