Të pasme mbi Lamborghini, kush është kandidatja e PD-së për deputete që djeg Instagramin

0
87

PD publikoi këtë të premte emrat për kandidatë për deputetë për Tiranën, ku binin në sy edhe personazhe të njohur të botës së artit dhe biznesit.

Një prej tyre është dhe Lediana Fratari, anëtare e Këshillit Kombëtar të PD-së, vajza e biznesmenit të njohur Hajredin Fratari.

Lediana nuk ngurron ta ndajë jetën e saj të luksit dhe çmenduritë në ishujt e ndryshëm me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja bjonde shihet në fotot e publikuara në Instagram teksa ekspozon linjat e saj elegante në poza të ndryshme.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj