Sara kthen Ledionin herë pas here në rrjetet sociale dhe…

0
49

Ledion Liçon prej kohësh tashmë e shohim rrallë në rrjetet sociale, dhe vetëm në profilin e bashkëshortes së tij, Sara Hoxha, Dimë që aktualisht Ledioni është drejtor i përgjithshëm i kanaleve muzikore Radio Tv në Top Media.

Në disa postime të mëparshme kemi parë që ai ka rritur flokët dhe kishte shtuar disi në peshë. Së fundmi në një tjetër postim të Sarës Ledioni duket mjaft i kuruar dhe në formë.

Ai duket se i ka rritur aq shumë flokët, sa i ka kapur bisht mbrapa. Ledioni shfaqet në formë të përkryer fizike dhe si gjithmonë mjaft i kuruar e i kujdesshëm me veshjen e tij duke ju përshtatur trendeve të fundit.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj